Bericht van de voorzitter, juni 2016

Het is zomer geworden en dat is goed te zien in onze ‘tuinen van herinnering’, onze begraafplaatsen. Dankzij de vele regenbuien zien bomen, struiken en bloeiende planten er frisgroen uit. Moeder- en vaderdag hebben gezorgd voor vele bezoekmomenten.

Op twee van onze begraafplaatsen zijn in de afgelopen tijd grafmonumenten verwijderd. Het gaat om graven waarvan de rechthebbenden hebben aangegeven het grafrecht niet meer te willen verlengen. Dat betekent niet dat we meteen het graf helemaal leegmaken.  Meestal wordt er gewacht tot er een aantal graven bij elkaar geruimd kunnen worden. In de eerste fase worden de monumenten verwijderd.  Pas wanneer het graf weer wordt uitgegeven worden de resten die er nog zijn in een diepere grondlaag of in een verzamelplaats gelegd.

Soms is het dan ook mogelijk de indeling van de begraafplaats aan te passen.

Ons bestuurslid  en secretaris Jacco de Feijter is na ruim 4 jaar gestopt met zijn werkzaamheden. Een nieuw bestuurslid heeft zich aangemeld en zijn naam en gegevens zullen nog worden vermeld.

 

Hartelijke groet,

Kitty Adrichem, voorzitter

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *